O nás

Historie

Počátky firmy DS Sport sahají do roku 1984, kdy její majitel, Martin Kopal, začal upravovat malé motocykly a jejich všednímu vzhledu začal dávat novou podobu. Následovaly motocykly vyšších kubatur, kde se již jednalo o zásadní designové změny a motocykly získávaly zcela novou tvář. Součástí těchto úprav bylo i netradiční pojetí povrchové úpravy a k odlišení motocyklů docházelo i na základě osobitých barevných návrhů. V pozdější době se firma specializovala na zásadní úpravy motocyklů a vytváření nových kapotáží. Martin Kopal se několikrát zúčastnil soutěže úpravců motocyklů vyhlašované při konání Streetfighter day… Zde se vždy umístil na stupních vítězů a jednou i na stupínku nejvyšším. Následně stříkal i motocykly Ducati pro natáčení filmu Blade II, který se natáčel z velké části v Čechách.

Služby

V současné době se firma věnuje stříkání motocyklů všech značek bez rozdílu jejich použití. Vytváří repliky závodních speciálů, ale uvádí motocykly i do původního stavu po havárii, nebo jiném poškození. Na přání zákazníka vyhotoví airbrush, nebo designové provedení dle Vašich představ. Firma provádí opravy plastových i laminátových kapotáží a opravy laku motocyklových přileb, včetně návrhu designu.

S motocyklem, nebo helmou stříkanou firmou DS Sport jezdí závodníci Mistrovství republiky, ale i běžní uživatelé našich silnic, oválů, okruhů a motocrossových tratí. Jedním z mnoha, kdo navlékají motocyklovou helmu stříkanou firmou DS Sport je i Lukáš Pešek, který v současné době zastupuje naše barvy při závodech Mistrovství světa.

Prezentace

Firma DS Sport je již po řadu let účastníkem výstavy Motocykl, konané na jaře v Průmyslovém paláci na výstavišti v Holešovicích v Praze. Ani rok 2005 není výjimkou.